Blogowa zbiórka dla kociaków. Oddaj kosmetyk, uratuj życie!


W akcji chodzi o oddanie swoich zbędnych przedmiotów dla fundacji Agapeanimali, która je zlicytuje na Allegro, a uzyskane środki przeznaczy na leczenie i utrzymanie kociaków, które do nich trafiają. Paczki wysyłamy do 6 lipca, a od 1 sierpnia ruszą aukcje: http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=7741697.

Można wysłać:

Kosmetyki. W dobrym stanie, niezniszczone, nieprzeterminowane, nie całkowicie zużyte. Pełna dowolność, kolorówka, pielęgnacja, perfumy, co tylko macie i chcecie oddać. Nie muszą być to produkty nowe i nieużywane!
Biżuteria. Nie, nie złota :D Również nie zniszczona, w dobrym stanie. ważne aby była ładna, by ktoś był zainteresowany kupnem.
Rękodzieło. Pojawiły się głosy, że chciałybyście przekazać dla fundacji coś, co wykonałyście własnoręcznie - czy to biżuteria, czy akcesoria, czy cokolwiek innego, co ktoś chciałby kupić.
Akcesoria, dodatki, bajery. Mogą być torebki, bransoletki, broszki, cuda, nie znam się :D Znów, wszystko zadbane i niezniszczone.
Inne żeczy, które Waszym zdaniem się nadają :)

Blogerki mogą na karteczce dołączonej do paczki zostawić adres swojego bloga - wtedy ich paczka będzie wystawiona w całości jako osobna aukcja, a w jej opisie pojawi się link do bloga.

Więcej informacji: 

siemprelabelleza@gmail.com


-----------------------------------------------------------------------------------

Ze względu na to, że moje futrzaki śpią tak:
koniecznie chcą się pozbyć domku/drapaka - może któryś z kocurków przygarnie. Moje futrzaki stwierdziły, że bajerów nie potrzebują, wystarczy im zwykłe pudełko do spania i fotel do drapania :D 

Zdjęcie pochodzi ze strony nokaut.pl

Domek jest nowy, obwąchany przez koty :) Postaram się oczywiście dorzucić coś kosmetycznego.

Dziewczyny, przygotowałyście już paczki :D2 Comments

  1. ooo moja kicia byłaby pewnie zauroczona tym bajerem :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Większe zainteresowanie było pudełkiem po tym domku niż samym prezentem :D

    OdpowiedzUsuń

Kosmea. Obsługiwane przez usługę Blogger.