Delia Cosmetisc - American French Manicure

Kolekcja emalii American French Manicure to 10  lakierów, z których każdy stanowi połączenie dwóch modnych, letnich kolorów. Zestawienia kolorystyczne dobrane z bieżącymi trendami, pozwolą dopasować manicure do każdej stylizacji.


Misslyn Sweet Minis


Kolekcja mini lakierów w 12 odcieniach, które zachęcają do zabawy kolorami. Dodatkowo w kolekcji znajdują się 3 utrwalacze lakieru z połyskującymi drobinkami brokatu, nabłyszczający lakier nawierzchniowy oraz odżywka 5 w 1.


Pupa Nailmania


PUPA Nailmania to 4 nowe kolekcje lakierów do paznokci, wśród których znajdują się m.in. lakiery holograficzne, intensywnie soczyste, a także idealne na letnie imprezy lakiery wykorzystujące światło ultrafioletowe! Niech ogarnie nas lakieromania!

Kolekcja Chrome Nails

Formuła lakierów z tej kolekcji zawiera aluminiowy puder, który zapewnia lustrzano-metaliczny efekt na paznokciach.


Kolekcja Chrome Nails formuła lakierów z tej kolekcji zawiera aluminiowy puder, który zapewnia lustrzano-metaliczny efekt na paznokciach.


Kolekcja Disco Neon Nails

Lakiery do paznokci w neonowych odcieniach pozwolą stworzyć fluorescencyjny manicure – idealny na imprezy.

Kolekcja Disco Neon Nails lakiery do paznokci w neonowych odcieniach pozwolą stworzyć  fluorescencyjny manicure – idealny na imprezy.


Kolekcja Holographic Nails

Formuła z drobinkami o holograficznych refleksach zapewnia efekt 3D, widoczny w naturalnym oraz sztucznym świetle.

Kolekcja Holographic Nails formuła z drobinkami o holograficznych refleksach zapewnia efekt 3D, widoczny w naturalnym oraz sztucznym świetle.


Kolekcja Afro Chic Nails

Kolekcja zainspirowana nurtem afro, o niespotykanych i oryginalnych kolorach.

Kolekcja Afro Chic Nails kolekcja zainspirowana nurtem afro, o niespotykanych i oryginalnych kolorach.
IsaDora Wonder Nail Wide Brush

Nadają piękny i trwały kolor o niezwykłym połyskudzięki formule, która przepuszcza tlen pozwalają paznokciom oddychać, nie zawierają składników szkodliwych lub mogących wywołać uczulenia: kamfory, toluenu i formaldehydu.

Lovely (Wibo) - kolekcja Must Have

Już niedługo w sprzedaży nowa kolekcja lakierów LOVELY! Kolekcja MUST HAVE, jak sama nazwa wskazuje jest niezbędna w kosmetyczce każdej modnej kobiety! W kolekcji znajdują się 2 serie lakierów: Optimistic i Naturalist. Kolekcja Must have to 8 migoczących eleganckich i wysmakowanych odcieni, zapowiadających trendy na kolejny sezon.

 

 


One Comment

  1. uwielbiam lakiery ^^
    obserwuję i zapraszam do siebie:)

    OdpowiedzUsuń

Kosmea. Obsługiwane przez usługę Blogger.