Zaawansowany utwardzacz do paznokci BIO2 Hardener przeznaczony jest do cienkich i słabych paznokci, podatnych na łamanie i rozdwajanie. Zaawansowany kompleks roślinnych komórek macierzystych róży wzmacnia je i odżywia. Preparat stosowany regularnie wzmacnia i wygładza paznokcie, jednocześnie je uelastyczniając.


Cena:

14,00 zł / 11 g
Kompleksowy program BIO2 3in1 może być stosowany jako podkład pod lakier, gdyż zapewnia łatwiejszą i bardziej równomierną aplikację bez smug i zacieków. Chroni płytkę przed żółknięciem, plamami oraz odbarwieniem. Stosowany na wierzch lakieru nadaje połysk i zabezpiecza go przed ścieraniem, zarysowaniami i odpryskiwaniem. Stosowany samodzielnie zdobi, ale przede wszystkim zabezpiecza płytkę paznokcia tworząc na niej twardą, lśniącą powłokę odporną na działanie wody.

Cena:

14,00 zł / 9 g
Preparat nabłyszczający BIO2 So Shiny pokrywa lakier twardą, lśniącą tarczą, odporną na ścieranie. Odżywia także barwę lakieru i zapobiega jego odpryskiwaniu. Zastosowana w preparacie technologia tlenowa umożliwia swobodny przepływ tlenu.

Cena:

14,00 zł / 9 g

Wzmacniające serum do osłabionych paznokci BIO2 Vitamin Booster zawiera bogactwo witamin A, B5, C i oraz olej arganowy. Serum pobudza paznokcie do tworzenia keratyny, głównego budulca, przez co przyspiesza wzrost płytki. Regularne stosowanie preparatu sprawia, że paznokcie stają się bardziej giętkie i elastyczne, a tym samym nie kruszą się i nie łamią.

Cena:

14,00 zł / 9 g


8 Comments

 1. Oglądałam je ostatnio, ale nie wiem czy się zdecydować :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. na pewno skuszę się na bazę. moja mi się kończy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna seria. :) nigdzie jeszcze nie widziałam ;)
  zapraszam do mnie :) nowe oblicze szamponu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. oo a gdzie ją można kupić ?wydaje się dość fajna...
  Zapraszam CIę na rozdanie bedzie mi miłooo :)
  marcelka-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. o, nie słyszałam jeszcze o takim produkcie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak to serum się stosuje?

  OdpowiedzUsuń

Kosmea. Obsługiwane przez usługę Blogger.